James Wan، کارگردان فیلم Aquaman، از مشکلات فیلم برداری این پروژه خبر داد

0

«جیمز وان» (James Wan)،سازنده فیلم «فیوریس 7» (Furious 7)، کارگردان فیلم آکوامن (Aquaman) در گفتگو با The Hollywood Reporter از مشکلات فیلم برداری این فیلم می‌گوید. در ادامه با اول دیالوگ همراه باشید.

جیمز وان که کارگردانی فیلم Aquaman را برعهده گرفته است؛ از مشکلات پیچیده و تکنیکی فیلم‌برداری آکوامن خبر داد.

وان، در گفت و گو با وبسایت «هالیوود ریپورتر» اذعان داشت که فیلم‌برداری صحنه‌های زیر آب و خشکی این فیلم، پیچیده است؛ او از مواردی مانند جلوه ویژه مو، حرف زدن زیر آب، حرکت و شناور شدن لباس و تجهیزات متصل به لباس بازیگران به عنوان بخشی از چالش های آن یاد کرد.

علاوه بر مشکلات گفته شده، جیمز وان خواستار این است که تا جای ممکن استفاده از جلوه‌های ویژه را کاهش دهد و به بازیگران متکی شود؛ که همین مورد، فیلم‌برداری را زمان‌گیر و با چالش رو به رو کرده است. وان اظهار امیدواری کرد که وقتی ساخت فیلم تمام شود؛ زحماتش نتیجه خواهد داد.

وان همینطور، «دولف لاندگرن» (Dolph Lundgren) را که در ماه آوریل برای ایفا نقش «کینگ نروس» (King Nereus) انتخاب کرد؛ بازیگر بسیار قوی خواند و گفت که لاندگرن، فیلم را بسیار جدی گرفته است.

 اتفاقات فیلم آکوامن، ششمین فیلم از دنیای گسترش یافته دی‌سی (DCEU)، بعد از رویداد فیلم جاستیس لیگ رخ می‌دهد و در ۲۱ دسامبر سال ۲۰۱۸ (۳۰ آذر ۱۳۹۷) بر روی پرده‌های سینما می‌رود.

 

منبع: IGN

۰ پاسخ

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دوازده − 4 =

با ما در ارتباط باشید

ما الان در دسترس نیستیم. اما شما می‌توانید ایمیلی برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم.

در حال فرستادن

© کپی رایت - کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه اول دیالوگ است

با مشخصات خودتان وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده‌اید؟

ایجاد حساب کاربری