Playerunknown’s Battlegrounds در حال سبقت گرفتن از CS:GO در تعداد بازیکنان آنلاین است

0

Playerunknown’s Battlegrounds در لیست بازی‌های پر مخاطب استیم (Steam) که بیشترین میزان بازیکن را دارند، در حال سبقت گرفتن از «کانتر استرایک: گلوبال آفنسیو» (Counter-Strike: Global Offensive) است. با اول دیالوگ همراه باشید.

Playerunknown’s Battlegrounds که یک بازی آنلاین چندنفره است، هم اکنون بیش از ۷ میلیون کپی فروش داشته و به رکورد ۶۰۰٬۰۰۰ بازیکن همزمان دست یافته است.

این بازی این روزها یکی از مورد بحث‌ترین بازی‌هاست و برخی از آمارهای جدید نشانگر میزان محبوبیت این بازی «نبرد سلطه چندنفره‌ی آنلاین» (Multiplayer Online Battle Royale) است.

طبق گزارشات استیم‌اسپای (Steamspy) فروش این بازی از مرز ۷ میلیون کپی گذشته است. این رقم بسیار بزرگی است و این مسئله که این بازی در ماه مارس (اواخر اسفند و اوایل فروردین) منتشر شده است و هنوز ناتمام است، بسیار قابل توجه است. این بازی از زمان انتشار خود تا به حال در حالت «ارلی اکسس» (Early Access) قابل دسترس بوده است.

۶۲۰٬۶۱۲ رقم دیگری است که بیانگر میزان محبوبیت Playerunknown’s Battlegrounds است. این عدد مربوط به تعداد بیشترین بازیکنان آنلاین در ۱۸ آگوست (۲۷ مرداد) است که به انجام این بازی پرداختند. این در حالی است که بازی CS:GO در شلوغ‌ترین زمان سرورهایش تنها ۶۰۰٬۰۰۰ پلیر آنلاین را در مدت زمان یکسان به خود جذب کرده است. با این حال Playerunknown’s Battlegrounds هنوز هم در پشت سر بازی‌های محبوب «ولو» (Valve) و بازی رایگان Dota 2 که ممکن است برای همیشه غیرقابل دسترس باشد، قرار دارد.

 

منبع: Gamers Abode

۰ پاسخ

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

پنج + 10 =

با ما در ارتباط باشید

ما الان در دسترس نیستیم. اما شما می‌توانید ایمیلی برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم.

در حال فرستادن

© کپی رایت - کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه اول دیالوگ است

با مشخصات خودتان وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده‌اید؟

ایجاد حساب کاربری