بتزدا از دلیل رایگان شدن بازی Brink می گوید

0

کمپانی «بتزدا» (Bethesda) اخیرا در نمایشگاه «کوئیک‌کان 2017» (2017 QuakeCon) از دلیل «رایگان» (Free to Play) شدن بازی «برینک» (Brink) می‌گوید. با اول دیالوگ همراه باشید.

طی برگزاری نمایشگاه کوئیک‌کان 2017،‌ وب‌سایت «آی‌جی‌ان» (IGN) از رئیس بازاریابی کمپانی بتزدا، آقای «پیت هاینز» (Pete Hines) در رابطه با رایگان شدن عنوان برینک  پرسید که وی خیلی ساده پاسخ داد؛‌ «چرا که نه!» او ادامه داد:

آقای «تاد وان» (Todd Vaughn) دبیر توسعه‌ی ما با من صحبت‌هایی داشت و آنجا بود که این ایده شکل گرفت. سال گذشته در تخفیف‌ها ما بازی را تا ۹۹ سنت کاهش داده بودیم و حالا با خود فکر کردیم که چرا نباید بازی را کاملا رایگان کنیم؟

بازی را رایگان کردیم تا برخی از مردم آن را آنلود کرده و خود را با آن مشغول کنند. شاید بعضی از آن‌ها بسته‌های الحاقی را خریداری کنند و شاید هم نه! تنها لازم است تا این موضوع را امتحان کنیم.

باز هم پیت هاینز تاکید کرد که بازی را رایگان کرده‌اند تا مردم آن را تجربه کرده و آن را دوست داشته باشند. از زمان رایگان شدن این عنوان، برینک شاهد یک رشد قابل توجه در تعداد بازیکنان بوده است. تنها یک روز پس از این تغییر، ۲,۶۰۰ نفر مشغول انجام آن به صورت آنلاین و همزمان بودند.

اثر برینک در زمان عرضه چندان موفق عمل نکرد اما پیت هاینز اعتقاد دارد که مردم باید خاطرات بهتری از این بازی داشته باشند. شاید بازی در لانچ ایرادهایی داشت، اما هاینز اذعان دارد که آپدیت‌ها باعث بهبود تجربه‌ی کلی خواهند شد.

همچنین هاینز در ادامه اشاره کرد که در زمان برگزاری کوئیک‌کان، بتزدا در این مراسم کارهای جالبی انجام داده است.

 

منبع: IGN

۰ پاسخ

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

19 − نه =

با ما در ارتباط باشید

ما الان در دسترس نیستیم. اما شما می‌توانید ایمیلی برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم.

در حال فرستادن

© کپی رایت - کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه اول دیالوگ است

با مشخصات خودتان وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده‌اید؟

ایجاد حساب کاربری