نوشابه‌های Monster محتوای Assassin’s Creed Origins را برای شما باز می کند

1+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده‌اند
  • avatar

«یوبی سافت» (Ubisoft) با همکاری شرکت نوشیدنی انرژی‌زای «مانستر» (Monster)، به بازیکنان «اساسینز کرید اوریجینز» (Assassin’s Creed Origins) جایز می‌دهد.با اول دیالوگ همراه باشید.

Ubisoft با همکاری شرکت نوشیدنی انرژی‌زای Monster، به بازیکنان Assassin’s Creed Origins سلاح‌ها،منابع داخل بازی و جوایز واقعی ازجمله کنسول و نسخه‌هایی از خود بازی را جایزه می‌دهد. این برنامه از یک اکتبر شروع‌شده و تا آخر دسامبر امسال ادامه دارد.

قوطی‌های نوشابه مانستر با تصاویری از شخصیت‌های بازی نظیر «بایک» (Bayek)، شخصیت اصلی این شماره از Assassin’s Creed، تزئین می‌شوند. هر قوطی نوشابه Monster که تصویر Assassin’s Creed بر روی آن درج‌شده باشد؛ دربرگیرنده کدی است که محتویات داخل بازی را برای شما باز می‌کند.

قوطی‌های تکی نوشابه Monster، منابع داخل بازی ازجمله آهن،چوب،پوست حیوانات و یا بسته‌های پول را برای شما بازخواهند کرد و بسته‌های چهارتایی نوشابه‌ هم، سلاح‌هایی نظیر شمشیر «داست بایتر» (Dust-Biter)،«هوی فیس بریکر» (heavy Face-Breaker)،«اسپکتر آو تاتی» (Sceptre of Thaati) و «کمان باران» (Rain Bow) را در دسترس بازیکنان قرار می دهند.

 

منبع: VG247

۰ پاسخ

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

چهارده + هشت =

با ما در ارتباط باشید

ما الان در دسترس نیستیم. اما شما می‌توانید ایمیلی برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم.

در حال فرستادن

© کپی رایت - کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه اول دیالوگ است

با مشخصات خودتان وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده‌اید؟

ایجاد حساب کاربری