اجرای Killer Instinct با کیفیت 4K/60fps روی XBOX ONE X

0

بازی مبارزه‌ای Killer Instinct (کیلر اینستینک) که سال ۲۰۱۳ با رزلوشن 720p برای کنسول XBOX One (ایکس باکس وان) منتشر شد، روی XBOX ONE X با کیفیت 4K/60fps اجرا خواهد شد. با اول دیالوگ همراه باشید.

هنگامی که بازی Killer Instinct برای ایکس باکس وان منتشر شد با کیفیت 720p اجرا می‌شد اما مدتی بعد به کیفیت 900p ارتقا پیدا کرد. اما همچنان کیفیتی نامناسب داشت و این ذهنیت را ایجاد می‌کرد که ایکس باکس وان دارای سخت افزاری ضعیف است. اما به نظر می‌رسد XBOX ONE X قرار است به جبران کیفیت‌ نسخه‌های پیشین پرداخته و بازی انحصاری مایکروسافت (Microsoft) را با کیفیت 4K/60fps اجرا کند. همانطور که می‌دانید کنسول میان نسلی مایکروسافت قادر است بازی‌های انحصاری شرکت ردموندی را با کیفیت 4K/60fps اجرا کند.

به گزارش Digital Foundry (دیجیتال فاندری)، کنسول XBOX ONE X اولین کنسول بازی بوده که یک عنوان مبارزه ای را باکیفیت 4K کامل اجرا می‌کند. چنین عملکرد سخت افزاری نشان می‌دهد با یک دستگاه گیمینگ قدرتمند رو به رو هستیم. در حالی که Killer Instinct از نظر فناوری توسعه برای XBOX ONE طراحی شده و جدید نیست، اما تیم سازنده با پورت نسخه XBOX ONE X کیفیت گرافیکی آن را افزایش دادند. با تمامی این تفاسیر باید اجرای بازی Killer Instinct روی کنسول میان نسلی XBOX ONE X را نسبت به ایکس باکس وان بسیار ارتقا یافته و قابل توجه دانست.

Killer Instinct در نوامبر سال ۲۰۱۳ برای کنسول های بازی XBOX ONE منتشر شد و یک عنوان انحصاری به شمار می‌رود.

 

منبع: Gamingbolt

۰ پاسخ

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

5 × یک =

با ما در ارتباط باشید

ما الان در دسترس نیستیم. اما شما می‌توانید ایمیلی برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم.

در حال فرستادن

© کپی رایت - کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه اول دیالوگ است

با مشخصات خودتان وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده‌اید؟

ایجاد حساب کاربری