شایعه: نسخه Game Of The Year Edition بازی Horizon: Zero Dawn عرضه خواهد شد

Horizon: Zero Dawn
0

بازی اکشن نقش آفرینی Horizon: Zero Dawn تاکنون جایزه‌ای دریافت نکرده اما سونی (Sony) قصد دارد نسخه Game Of The Year Edition این بازی را در آینده نزدیک عرضه کند. با اول دیالوگ همراه باشید.

به نظر می‌رسد پیش از آن که شاهد دریافت جایزه‌ای توسط هورایزن زیرو داون (Horizon: Zero Dawn) باشیم، باید شاهد عرضه نسخه Game Of The Year Edition این عنوان نقش آفرینی سونی باشیم. با توجه به مشخصات محصولی تازه که «پلی آسیا» ( Play-Asia) روی سایت خود قرار داده شرکت سونی قصد دارد در ۷ دسامبر (۱۶ آذر)، حدوداْ یک ماه پس از انتشار بسته الحاقی The Frozen Wilds که قرار است ۵ نوامبر (۱۴ آبان) منتشر شود، نسخه Game Of The Year Edition بازی Horizon: Zero Dawn را منتشر کند. اما این خرده فروش در فاصله زمانی کوتاهی این محصول را از روی سایت خود برداشته است و به همین دلیل به نظر می‌رسد که نسخه GOTY‌ این بازی واقعی باشد.

Horizon: Zero Dawn

همچنین تاکنون بازی‌های مختلفی بوده‌اند که نسخه GOTY آنها بدون آن که جایزه دریافت کرده باشند، منتشر شده‌اند. بنابراین اگر Horizon: Zero Dawn جایزه‌ای دریافت نکند نیز باز هم احتمال انتشار نسخه GOTY وجود دارد. اما با این حال یکی از موارد مشکوک تاریخ انتشار این نسخه از بازی است به شکلی که اگر بسته الحاقی فروزن وایلدز (Frozen Wilds) در 5 نوامبر منتشر شود، دلیلی نداشته با اختلاف یک ماه زودتر انتشار پیدا کند. چرا که نسخه GOTY تمامی بسته‌های الحاقی و نسخه اصلی بازی Horizon: Zero Dawn را شامل می‌شود.

البته این خبر فعلاْ در حد شایعه‌ است و تا زمانی که سونی به تایید خبر نپردازد نمی‌توان به طور جدی در خصوص آن صحبت کرد. ممکن است Play-Asia اشتباه کرده و اطلاعات دقیقی را ارائه نداده باشد. در هر صورت برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر بمانیم.

 

منبع: AoTF

۰ پاسخ

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

پنج + چهار =

با ما در ارتباط باشید

ما الان در دسترس نیستیم. اما شما می‌توانید ایمیلی برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم.

در حال فرستادن

© کپی رایت - کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه اول دیالوگ است

با مشخصات خودتان وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده‌اید؟

ایجاد حساب کاربری