تاریخ اکران «اسپین آف» (Spin-Off) فیلم «سریع و خشن» (Fast and Furious) مشخص شد

Fast and Furious
0

«یونیورسال پیکچرز» (Universal Pictures) تاریخ اکران «اسپین آف» (Spin-Off) فیلم «سریع و خشن» (Fast and Furious) را به سال 2019 موکول کرد. برای جزییات بیشتر با اول دیالوگ همراه باشید.

«یونیورسال پیکچرز» تاریخ اکران «اسپین آف» فیلم «سریع و خشن» که قرار است در آن «دواین جانسون» (Dwayne Johnson) و  «جیسون استاتهام» (Jason Statham) هنرنمایی کنند، مشخص کرده است. این فیلم که هنوز نامی ندارد در تاریخ 26 جولای 2019 (مصادف با 4 مرداد 1398) اکران می‌شود.

استودیو ساخت فیلم تازگی اعلام کرده بود که زمان اکران قسمت نهم سری را تا سال 2020 عقب خواهد انداخت و در عوض، ساخت Spin-Off برای تابستان آن سال در اولویت قرار می‌دهد. منابعی به سایت «ورایتی» (Variety) اعلام کردند که استودیو ساخت فیلم به دلیل شلوغی برنامه‌های کاری «دواین جانسون» (Dwayne Johnson) برنامه‌ریزی کرده است که تولیدات فیلم را به آگوست 2018 منتقل کند. اکران شدن فیلم در سال 2019 به نظر انتخاب منظقی از سوی سازنده آن بوده است. «کریس مورگان» (Chris Morgan) خالق سری، قرار است فیلم نامه این Spin-Off را بنویسد.

«دواین جانسون» و «جیسون استاتهام» به ترتیب در نقش‌های مامور ویژه «هابز» (Hobbs) و مجرم باهوش «دکارد شاو» (Deckard Shaw) دوباره ظاهر می شوند تا با هم در یک ماموریت ناتمام  همکاری کنند. برخی از منابع از تولیدات اولیه فیلم دریافته‌اند که آن‌ها قرار است شخصیت منفی که «شارلیز ترون» (Charlize Theron) یعنی «سایفر» (Cpyher) در قسمت هشتم نقش آفرینی کرده بود را دستگیر کنند اما خود آن‌ها می‌گویند که هنوز هیچی از داستان این نسخه فرعی معلوم نیست.

 

مبنع : IMDB,Variety

۰ پاسخ

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

دوازده + هجده =

با ما در ارتباط باشید

ما الان در دسترس نیستیم. اما شما می‌توانید ایمیلی برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم.

در حال فرستادن

© کپی رایت - کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه اول دیالوگ است

با مشخصات خودتان وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده‌اید؟

ایجاد حساب کاربری