بلیزارد برای پروژه نامشخصی در دنیای Overwatch استخدام می کند

0

شرکت بلیزارد (Blizzard) یکی از ناشران بزرگ بازی‌های ویدئویی به تازگی موقعیت کاری را برای کار روی پروژه نامشخصی از اورواچ (Overwatch) ایجاد کرده است. با اول دیالوگ همراه باشید.

باتوجه به آگهی شرکت بلیزارد (Blizzard) این سازنده بازی‌های ویدیویی به دنبال یک هنرمند حرفه‌ای برای کار از تابستان 2018 (1397) در این کمپانی است. این هدف به نظر می‌رسد که این شغل تنها برای دانش‌آموزان در نظر گرفته شده زیرا تنها تابستان را نشانه گرفته است.

برای این پروژه خاص بلیزارد به دنبال فردی است که درک کافی از دنیای اوورواچ (Overwatch) داشته باشد. این اطلاعات آنها موجب می‌شود تا ویژگی‌های جدیدی را برای کمک به بازی فراهم آورند.

Overwatch

متاسفانه مشخص نیست این پروژه در خصوص چه نوع بازی بوده و آیا با یک بازی موبایل رو به رو هستیم یا چیزی دیگر. شاید بلیزارد به دنبال ادامه Overwatch باشد و بخواهد با تیم جدید عنوانی هیجان انگیزتر توسعه دهد.

و یا شاید این بازی یک عنوان با کمپین داستانی باشد که قطعا توسعه آن طول خواهد کشید و بزودی به پایان نخواهد رسید. بلیزارد اخیرا برای یک بازی نامشخص شوتر شروع به استخدام کرده و احتمالا این دو جذب نیرو با یکدیگر در ارتباط هستند.

همانطور که این بازی می‌تواند ادامه Overwatch محسوب شود، این احتمال وجود دارد که با یک IP جدید نیز رو به رو باشیم.

 

منبع: VG247

برچسب‌ها:
۰ پاسخ

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

10 − چهار =

با ما در ارتباط باشید

ما الان در دسترس نیستیم. اما شما می‌توانید ایمیلی برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم.

در حال فرستادن

© کپی رایت - کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه اول دیالوگ است

با مشخصات خودتان وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده‌اید؟

ایجاد حساب کاربری