Age of Empires: Definitive Edition تا سال 2018 تأخیر خورد

0

شرکت «مایکروسافت» (Microsoft) تأیید کرد که عرضه‌ی Age of Empires: Definitive Edition تا اوایل سال ۲۰۱۸ به تعویض افتاد.با اول دیالوگ همراه باشید.

Age of Empires: Definitive Edition که در نمایشگاه E3 2017 برای «رایانه‌های شخصی» (PC) تأیید شد و قرار بود تا در در ۱۹ اکتبر ۲۰۱۷ به‌صورت انحصاری برای «ویندوز استور» (Windows Store)، سیستم عامل «ویندوز 10» (Windows 10)، منتشر شود، تا سال ۲۰۱۸ تأخیر خورد.

سازنده‌ی «ایج اف امپایرز» (Age of Empires) اعلام کرد که Age of Empires: Definitive Edition، وقت بیشتری برای کامل شدن نیاز دارد. به همین منظور، هزاران نفر دعوت خواهند شد تا به کسانی که از ماه اگوست، مشغول به تست بتای این عنوان بودند، ملحق بشوند. بازیکنان از حالا تا زمان عرضه برای «تست کردن عمیق میان حالت تک‌نفره، توازن بخش چندنفره، تنظیم دقیق لابی» بیشتر دعوت خواهند شد. شما می‌توانید از طریق سایت رسمی Age of Empires برای این بتا ثبت نام کنید.

سازنده‌ی Age of Empires: Definitive Edition در بیانه‌ای، دلیل تأخیر را این‌گونه بیان کرد:

وقتی ما برای عرضه‎ی مجدد Age of Empires اصلی شروع به‌کار کردیم، بحث‌های زیادی را در مورد میزان بازسازی که ما باید به‌ عهده بگیریم، داشتیم. چالش عرضه‌ی مجدد یک عنوان کلاسیک این‌طور است که: این یک عنوان کلاسیک است و شایسته‌ی این که با احترام زیاد با [آن] برخورد بشود را دارد. در همین حال در یک سبک زنده و در حال پیشرفت، معیارها مرتباً به طور پیوسته افزایش پیدا می‌کند، تکنولوژی پیشرفت و انتظار بازیکنان تغییر می‌کند. این همان‌قدر که برای سبک‌های دیگر درست است، برای سبک «استراتژی ریل تایم» (RTS) هم درست می‌باشد. پس چالش، بازسازی دوباره‌ی تجربه آن‌طور که واقعاً بود نیست، بلکه آن‌طور که ما آن را به یاد داریم. چطور ما می‌توانیم بازی را مدرن کنیم در حالی که لذت بخش بودن، اکتشاف و جادوی تجربه‌ی اولیه را حفظ کنیم؟

Age of Empires: Definitive Edition در تاریخ نامشخصی در اوایل سال ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد. همچنین نسخه‌ی Definitive Edition شماره‌ی دوم و سوم این سری در کنار Age of Empires IV در دست ساخت قرار دارد.

منبع: VG247

۰ پاسخ

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

4 × 1 =

با ما در ارتباط باشید

ما الان در دسترس نیستیم. اما شما می‌توانید ایمیلی برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم.

در حال فرستادن

© کپی رایت - کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه اول دیالوگ است

با مشخصات خودتان وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده‌اید؟

ایجاد حساب کاربری