بازیگران سریال «بازی تاج و تخت» (Game Of Thrones) فیلم نامه های فصل هشتم را دریافت نخواهند کرد

0

به گفته یکی از بازیگران سریال «بازی تاج و تخت» (Game Of thrones)، بازیگران سریال فیلم‌نامه‌های فصل پایانی را از سوی سازندگان دریافت نخواهند کرد. با اول دیالوگ همراه باشید.

سازندگان سریال «بازی تاج و تخت» قصد دارند گامی بلند را برای جلوگیری از فاش شدن داستان فصل هشتم سریال بردارند. بعد از اینکه شبکه «اچ.بی.او» (HBO) در زمان پخش فصل هفتم سریال «بازی تاج و تخت» در سال جاری به طور مداوم مورد حمله هکران قرار گرفت، قرلر شده است که بازیگران در فصل هشتم، فیلم‌نامه‌های این فصل را دریافت نکنند و به جای آن از طریق سمعک مخصوص که بر گوششان وصل می‌کنند، دیالوگ‌های هر قسمت را شنیده و دریافت کنند. یکی از بازیگران اصلی سریال به نام «نیکولای کوستر والدو» (Nickolaj-Coster-Waldu)، که نقش جیمی لسنتر را در سریال ایفا می‌کند، در زمان حضورش در یک برنامه تلویزیونی اسکاتلندی این خبر را که قرار نیست بازیگران فیلم‌نامه اصلی را دریافت کنند، تایید کرده است.

این در حالی است که به گفته «کوستر والدو»، بازیگران در فصل‌های ابتدایی سریال، به طور معمول نسخه فیزیکی (چاپ شده) از فیلم‌نامه‌ها را قبل از فیلمبرداری دریافت می‌کردند.

 

منبع : IMDB

۰ پاسخ

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

3 × 3 =

با ما در ارتباط باشید

ما الان در دسترس نیستیم. اما شما می‌توانید ایمیلی برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم.

در حال فرستادن

© کپی رایت - کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه اول دیالوگ است

با مشخصات خودتان وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده‌اید؟

ایجاد حساب کاربری