Valve در حال توسعه لنزهای جدید برای هدست های واقعیت مجازی است

Valve SteamVR
0

شرکت والو (Valve) در حال حاضر مشغول کار روی SteamVR Tracking 2.0 با مشخصات ارتقاء یافته و لنزهای جدید برای هدست‌های واقعیت مجازی (VR) است. با اول دیالوگ همراه باشید.

برای استفاد از استیم‌وی‌آر ترکینگ 2.0 (SteamVR Tracking 2.0)، جدیدترین سیستم ردیاب شرکت Valve که اتاق‌هایی با ابعاد 33×33 فوت (10×10 متر) مربع را پشتیبانی می‌کند، به جای دو ردیاب باید از چهار ردیاب موقعیتی بهره گرفت زیرا فضا گسترده تر بوده و دو ردیاب موقعیتی کافی نیست. براساس گزارش‌های تازه انتشاریافته، این شرکت فعال در صنعت بازی، روی لنزهای جدیدی مشغول کار است که هدست‌های واقعیت مجازی را برای تجربه بهتر و لذت بخش آماده می‌سازد.

Valve

لنزهایی که مشخص نیست در کدامیک از هدست‌های آینده جای می‌گیرد. لنزهای جدید والو موجب بهبود وضوح تصویر هدست‌ها می‌شوند و در سوی دیگر میزان نور را کاهش می‌دهند. این لنزها با هر دو نوع صفحه‌نمایش اولد (OLED) و ال‌سی‌دی (LCD) که میدان دیدشان به 85 تا 120 درجه می‌رسد سازگاری دارد.

والو همچنین روی نرم‌افزاری کار می‌کند که در کنار لنزها و مجموعه بزرگ‌تر فناوری استیم‌وی‌آر (SteamVR) دردسترس قرار خواهد گرفت. والو، موسس شبکه گیمینگ پی‌سی (PC) با نام استیم (Steam) بوده و پلتفرم/استاندارد واقعیت مجازی SteamVR است و از این رو فعالیت‌های عمده‌ای در زمینه VR و بازی‌های مرتبط با آن دارد.

 

منبع: Next Power Up

۰ پاسخ

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

2 × یک =

با ما در ارتباط باشید

ما الان در دسترس نیستیم. اما شما می‌توانید ایمیلی برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم.

در حال فرستادن

© کپی رایت - کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه اول دیالوگ است

با مشخصات خودتان وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده‌اید؟

ایجاد حساب کاربری