شایعه: Nintendo در آینده مدت زمان ضبط ویدئو برای Switch را افزایش می‌دهد

0

به نظر می‌رسد که «نینتندو» (Nintendo) قصد دارد تا مدت زمان ضبط ویدئو برای «نینتندو سوییچ» (Nintendo Switch) را در آینده به بیشتر از ۳۰ ثانیه افزایش بدهد.با اول دیالوگ همراه باشید.

امروز با انتشار به‌روزرسانی جدید برای سیستم عامل Nintendo Switch، با فشار دادن دکمه‌ی کپچر به کاربران اجازه‌ی ضبط ویدئو تا ۳۰ ثانیه داده شد که البته محدود به بازی‌های Nintendo است. بر اساس گفته‌های دو منبعی که Kotaku با آن ها صحبت کرده، زمانی که چند شرط برآورده شد؛ برنامه‌ی Nintendo گسترش این قابلیت می‌باشد. Nintendo می‌خواهد تا زمانی که تمامی عناوین «فرست پارتی» (first-party) از ضبط ویدئو پشتیبانی کنند و شروع استفاده‌ی سازندگان «تردپارتی» (third-party) به عناوین بزرگ‌تری که از دارایی‌های Nintendo استفاده می‌کنند، گسترش یافت؛ آن را به ۳۰ ثانیه محدود کند. با این وجود هر سازنده‌ای از امروز می‌تواند این قابلیت را به بازی هایشان اضافه کند. منابع Kotaku گفته‌اند که Nintendo دائما در حال درخواست از سازندگانی است که از شخصیت‌های آن‎‌ها استفاده می‌کنند، (مثل Fire Emblem Warriors و Mario + Rabbids: Kingdom Battle) با این دیدگاه که این عناوین به زودی از این قابلیت پشتیبانی خواهند کرد. برای پشتیبانی کردن از ضبط ویدئو، سازندگان باید «پچ‌»های (Patch) جداگانه‌ا‌ی را برای هر بازی منتشر کنند.

وقتی که این شرایط فراهم و نشان داده شد که عملکرد آن بر روی سیستم مصرف کننده‌ها پایدار است؛ برنامه، اضافه کردن گزینه برای ضبط ویدئو به مدت ۱، ۳ و یا ۵ دقیقه است. انتخاب هر کدام از این حالات، نیازمند اختصاص دادن فضای بیشتری از حافظه به ضبط ویدئو است. این امر توسط به‌روزرسانی سیستم عامل Switch انجام خواهد شد و پس از آن تمامی بازی‌هایی که از ضبط ۳۰ ثانیه‌ای پشتیبانی می‌کنند، قادر خواهند بود تا از مدت زمان ضبط بیشتری بدون عرضه‌ی پچ پشتیبانی کنند. اگر چه منابع Kotaku بازه‌ی زمانی برای گسترش دادن پشتیبانی ارائه نکردند، آن‌ها گفته‌اند که در حال حاضر تمرکز بر روی پشتیبانی بازی‌های بیشتری برای این قابلیت است. همچنین بازی‌هایی که در آینده توسط Nintendo منتشر می‌شوند، بدون نیاز به پچ از این قابلیت پشتیبانی خواهند کرد.

 

منبع: Kotaku

برچسب‌ها:
۰ پاسخ

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

سه × 3 =

با ما در ارتباط باشید

ما الان در دسترس نیستیم. اما شما می‌توانید ایمیلی برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم.

در حال فرستادن

© کپی رایت - کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه اول دیالوگ است

با مشخصات خودتان وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده‌اید؟

ایجاد حساب کاربری