AIR، بازی جدید سازندگان PlayerUnknown’s Battlegrounds معرفی شد

1+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده‌اند
  • avatar

«بلوهول» (Bluehole)، سازنده‌ی PlayerUnknown’s Battlegrounds، از بازی جدید خود رونمایی کرد. با اول دیالوگ همراه باشید.

«ایر» (AIR) یا Ascent: Infinite Realm، بازی جدید جهان باز Bluehole در سبک MMORPG می‌باشد که استیم پانک و خیال‌پردازی حماسی را به هم ترکیب می‌کند. Kakao Games، ناشر Black Desert Online در غرب، وظیفه‌ی نشر Ascent: Infinite Realm را بر عهده خواهد داشت و بتا محدود بازی در نیمه‌ی اول ۲۰۱۸ در دسترس کاربران «کامپیوترهای شخصی» (PC) قرار خواهد گرفت.

Bluehole در مطلب مطبوعاتی خود گفت:

وسایل نقلیه و «ماونت‌ها» (mount) در A:IR، بیشتر از هدف حمل و نقل کاربرد دارند؛ آن‌ها همچنین ماجراجویی‌هایی به همراه تجربه‌ی نبرد کامل را ارائه می‌دهند.

در حالت Realm vs Realm، جناح‌ها برای شهرت و افتخار می‌جنگند و به نوبت با استفاده از تمامی وسایل فوق العاده‌ی پرواز، تلاش‌های تهاجمی و دفاعی را رهبری می‎کنند. بازیکنان همچنان می‌توانند از زمین با «روبات‌ها» (mech) به نبرد ملحق شوند و از توپخانه ضد هوایی استفاده کنند تا با تهدیدهای هوایی مقابله کنند. (یا حملات از زمین به هوا را با توجه به نقشه و استراتژی شروع کنند.)

اسلحه‌های استراتژیک مختلف مثل توپ‌ها، مین‌ها و حمله‌ کننده‌ها در اختیار هر جناه هستند تا باعث تغییر به نفعشان بشود. ترکیب حملات زمینی و هوایی هر کدام از نبردها را به لحاظ استراتژی چالش‌برانگیزتر و پویاتر می‌کند.

Bluehole همچنین قول شخصی سازی عمیق را برای AIR داد و بازیکنان قادر خواهند بود تا سفینه‌های هوایی خود و ۵ کلاس مختلف را شخصی سازی و مأموریت خود را خلق کنند.

 

منبع: VG247

۰ پاسخ

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

یازده + 16 =

با ما در ارتباط باشید

ما الان در دسترس نیستیم. اما شما می‌توانید ایمیلی برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم.

در حال فرستادن

© کپی رایت - کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه اول دیالوگ است

با مشخصات خودتان وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده‌اید؟

ایجاد حساب کاربری