موفقیت Vampyr نیاز به فروش یک میلیون نسخه دارد

1+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده‌اند
  • avatar

عنوان «ومپایر» (Vampyr) هیچ «محتوای قابل دانلودی» (DLC) را دریافت نخواهد کرد و برای موفقیت، حداقل باید یک میلیون واحد را به فروش برساند. با اول دیالوگ همراه باشید.

Vampyr عنوان نقش آفرینی Dontnod Entertainment، سازنده‌ی «لایف ایز استرنج» (Life Is Strange)، بدون DLC عرضه خواهد شد و در صورت موفقیت بازی نیز، سازندگان دنباله‌ی آن را می‌سازند. در گفتگوی MCVUK با Cédric Lagarrigue، ریاست Focus Home Interactive، تأیید شد که Vampyr هیچ گونه محتوای قابل دانلودی را دریافت نخواهد به این علت که برنامه‌ای برای آن نیست. او اضافه کرد که در حال حاضر Dontnod Entertainment برنامه‌هایی برای این که با دنیای بازی چه کارهایی می‌توان انجام داد، دارد.

این یک تجربه‌ی خالص تک نفره است؛ ما قصد ساخت DLC را نداشتیم. ما ترجیح می‌دهیم که اگر بازخورد بازی ما را قانع کرد، به یک دنباله فکر کنیم. در حال حاضر ما و Dontnod یک سری ایده‎هایی را داریم، چنانچه چیزهای شگفت انگیز زیادی برای ارائه دادن در همچین دنیایی وجود دارد.

Lagarrigue همچنین گفت که میزان بودجه‌ی بازی چیزی مابین بازی‌های «پرخرج» (AAA) و مستقل قرار دارد. اما دنیا، موضوع و کیفیت بازی، همه اجازه‌ی وجود داشتن آن را در کنار عناوین بزرگ در فروشگاه‌ها می‌دهند. بازیکنان برای تجربه‌ی جدید، اصالت و جهتی کمتر معمول مشتاق هستند.

وی اضافه کرد که:

برای بازی‌های بزرگ فضا وجود دارد اما بازیکنان همیشه علاقه‌مند به تجربه‌های متفاوت هستند.

همین‌طور Vampyr باید حداقل ۵۰۰ هزار واحد را برای سودآور بودن و ۱ میلیون واحد را برای موفق شدن به فروش برساند. Vampyr در سال ۲۰۱۸ برای پلتفرم‌های «پلی استیشن 4» (PS4)، «ایکس باکس وان» (Xbox One) و «کامپیوتر‌های شخصی» (PC) منتشر می‌شود.

منبع: Segment Next

۰ پاسخ

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

هجده + بیست =

با ما در ارتباط باشید

ما الان در دسترس نیستیم. اما شما می‌توانید ایمیلی برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم.

در حال فرستادن

© کپی رایت - کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه اول دیالوگ است

با مشخصات خودتان وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده‌اید؟

ایجاد حساب کاربری