کارگردان Final Fantasy XIV همچنان علاقه به ساخت نسخه‌ Switch دارد

1+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده‌اند
  • avatar

«نائوکی یوشیدا» (Naoki Yoshida)، کارگردان «فاینال فانتزی 14» (Final Fantasy XIV)، همچنان علاقه به ساخت نسخه‌‌ی «نینتندو سوییچ» (Nintendo Switch) این بازی دارد. با اول دیالوگ همراه باشید.

احتمال عرضه‌ی Final Fantasy XIV برای Switch از مدت‌ها پیش شنیده می‌شد و کارگردان این عنوان برای اولین بار از علاقه‌ی خود به NX (کد رمز Nintendo Switch) در سال ۲۰۱۵ گفته بود. از آن جایی که آن‌ها می‌خواهند بازی را به بیشترین مخاطبان ممکن برسانند؛ نائوکی یوشیدا همچنان علاقه به ساخت نسخه‌ی Switch بازی Final Fantasy XIV دارد اما با شرط این که تمامی افراد در یک دنیا بازی کنند.

یوشیدا به Eurogamer گفت:

من علاقه‌مند به گسترش بازی به بیشترین پلتفرم‌های ممکن هستم. ( ما خواهان قرار دادن بیشترین تعداد ممکن بازیکنان هستیم، نه فقط Switch حتی «ایکس باکس» (Xbox)، اگر آن‌ها علاقه‌مند به این باشند ما به گسترش آن علاقه داریم. ما به داشتن بازی بر روی بیشترین تعداد ممکن سخت افزار علاقه‌مند هستیم. اگر چه سخت افزارها ممکن است متفاوت باشند، اما آن‌ها در یک دنیا بازی خواهند کرد.) قابلیت «کراس سرور» (Cross Server) باید وجود داشته باشد؛ این چیزی در مرکز Final Fantasy XIV می‌باشد، پس ما می‌خواهیم که آن را به عنوان یک سیاست حفظ کنیم.

ما قصد جدا کردن سرورها برای هر پلتفرم را نداریم (ما در حال کار کردن با یک اجتماع بزرگ هستیم. البته، من به پلتفرم‌های دیگر علاقه‌مند هستم.) امیدوارم که سازنده‌های فرست پارتی سیاست یا ذهنیتشان را تغییر بدهند. (من به عنوان یک گیمر MMORPG، عاشق بازی کردن با افراد زیادی در سطح جهان هستم. ما در حال صحبت با آن پلتفرم‌ها برای آوردن بازی بر روی سخت افزار آن‌ها بوده‌ایم. گفت و گو های مثبتی در جریان است. این‌طور نیست که ما هیچ کاری انجام نمی‌دهیم.) ما در واقع در حال صحبت با آن‌ها هستیم و صاحبان پلتفرم در حال نشان دادن رویکرد خود در راه مثبت‌تری هستند.

 

منبع: Nintendo Everything

۰ پاسخ

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

9 + شانزده =

با ما در ارتباط باشید

ما الان در دسترس نیستیم. اما شما می‌توانید ایمیلی برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم.

در حال فرستادن

© کپی رایت - کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه اول دیالوگ است

با مشخصات خودتان وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده‌اید؟

ایجاد حساب کاربری