National Board Of Review ده فیلم برتر سال را انتخاب کرد؛ فیلم «پست» (The Post) به عنوان بهترین فیلم انتخاب شد

National Board Of Review ده فیلم برتر سال را انتخاب کرد؛ فیلم «پست» (The Post) به عنوان بهترین فیلم انتخاب شد
1+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده‌اند
  • avatar

در حالی که یک ماه تا پایان سال 2017 باقی مانده است «هیئت ملی بازبینی فیلم» (National Board Of Review)، لیست پایانی از ده فیلم برتر و برترین فیلم امسال را انتخاب کرد. با اول دیالوگ همراه باشید.

یک ماه مانده به پایان سال 2017، منتقدان و هیئت‌های سینمایی در حال جمع بندی فیلم‌های برتر سال 2017 هستند و «هیئت ملی بازبینی فیلم»، اولین هیئت سینمایی در آمریکا، لیست پایانی از ده فیلم برتر و برترین فیلم 2017 را انتخاب کرد.

«ده فیلم برتر هیئت ملی نقد» (National Board Of Review: Top Ten Films) فهرستی از برترین فیلم‌های سال 2017 است. این فهرست از سال 1929 هرساله تهیه می‌شود و این هیئت لیستی از ده فیلم برتر را انتخاب می‌کند. از سال 1968 تا 2017، برای 42 بار یکی از فیلم‌هایی که توسط هیئت ملی بازبینی فیلم در فهرست ده فیلم برتر سال انتخاب شده است، در نهایت برنده جایزه بهترین فیلم اسکار نیز شده است. امسال، این هیئت، جایزه بهترین فیلم سال را به «پست» (The Post)، حدیدترین ساخته «استیون اسپلیبرگ» (Steven Spielberg)، اعطا کرده است.

از دیگر فیلم‌های برتر این لیست می‌توان به «لیدی برد» (Lady Bird) ،«برو بیرون» (Get Out)، «هنرمند فاجعه» (The Disaster Artist)، «پروژه فلوریدا» (The Florida Project)، «دانکرک» (Dunkirk)، « من را با نام خودت صدا بزن» (Call Me by your Name) و همچنین «موضوع فانتوم» (Phantom Thread) اشاره کرد.

جالب این است که « هیئت ملی نقد» (NBR)، سه فیلم که از شانس کمتری برای دریافت جایزه اسکار 2018 برخوردار هستند را نیز در لیست خود قرار داده است. این سه فیلم عبارتند از «بچه راننده» (Baby Driver)، «لوگان» (Logan) و  «کوچک کردن» (Downsizing). این در حالی است که این لیست سه فیلمی را که از نامزدهای اصلی دریافت جوایز اسکار 2018 هستند را نیز نادیده گرفته است؛ فیلم‌های چون «سه تا بیلبورد خارج از ایبینگ،میسوری» (Three Billboard Outside the Ebbing,Missouri)، «شکل آب» (Shape Of Water) گیلرمو دل تورو و «ساعت تاریکی» (The Darkest Hour) اثری از «جو رایت» (Joe Wright).

 

منبع : IMDB

۰ پاسخ

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

ده + شانزده =

با ما در ارتباط باشید

ما الان در دسترس نیستیم. اما شما می‌توانید ایمیلی برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم.

در حال فرستادن

© کپی رایت - کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه اول دیالوگ است

با مشخصات خودتان وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده‌اید؟

ایجاد حساب کاربری