فروش جهانی Persona 5 از مرز 2 میلیون نسخه گذشت

2+

کاربرانی که این مطلب را پسندیده‌اند
  • avatar
  • avatar

کمپانی «آتلوس» (Atlus) اعلام کرد که فروش عنوان انحصاری پلی استیشن 4 (Playstation 4)، اثر «پرسونا 5» (Persona 5) از مرز ۲ میلیون نسخه گذشته است. با اول دیالوگ همراه باشید.

طبق تایید کمپانی آتلوس، فروش عنوان نقش آفرینی انحصاری پلی استیشن 4، یعنی Persona 5 از مرز ۲ میلیون نسخه گذشته است. فروشی که یک نقطه‌ی عطف قابل توجه برای بازی است. این عملکرد بهترین فروش یک اثر از کمپانی آتلوس طی تاریخ است.

موفقیت‌های بازی تنها به این فروش فوق‌العاده خلاصه نیست؛ بازخوردهای بسیار مثبت منتقدین، در کنار دریافت چندین جایزه و کاندید شدن برای بهترین بازی سال از دیگر موفقیت‌های Persona 5 به شمار می‌رود.

در حقیقت بازی در ۴ دسته از جوایز مربوط به مراسم Game Awards 2017 کاندید شده است که مهم‌ترین آن را می‌توان جایزه‌ی «بهترین بازی سال» (Game of the Year) دانست. دیگر بخش‌های کاندید شده؛ شامل بهترین کارگردانی هنری، بهترین موزیک و بهترین اثر نقش آفرینی (RPG) است.

آقای Naoto Hiraoka رئیس آتلوس آمریکای شمالی در رابطه با کسب این موفقیت در فروش گفت:

ما در حال رشد و توسعه‌ی بسیار چشمگیری هستیم. فروش دو منطقه‌ی سرزمین مادری و غرب، هر دو نشان‌ دهنده‌ی موفقیت Persona 5 و انتظار طرفداران از این ژانر است. در حالی Persona 5 یکی از مهم‌ترین بازی‌های سال جاری به نظر می‌رسد که طرفداران دوست‌دار سبک نقش آفرینی آن هستند. ما مشغول فعالیت هستیم تا سال آینده نیز تجربه‌ی فوق‌العاده‌ای را در اختیار طرفداران قرار دهیم.

اخیرا آتلوس یک نسخه‌ی فرعی از سری با نام Persona 5: Dancing Star Night را برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن ویتا (PSVita) معرفی کرد.

در حال حاضر Persona 5 برای دو پلتفرم نسل هفتمی و هشتمی سونی، پلی استیشن 3 و 4 در دسترس است. همچنین شما می‌توانید نسخه‌ی Ultimate Edition شامل همه‌ی بسته‌های الحاقی را خریداری کنید.

 

منبع: attackofthefanboy

۰ پاسخ

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شش − چهار =

با ما در ارتباط باشید

ما الان در دسترس نیستیم. اما شما می‌توانید ایمیلی برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم.

در حال فرستادن

© کپی رایت - کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه اول دیالوگ است

با مشخصات خودتان وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده‌اید؟

ایجاد حساب کاربری