فروشگاه پلی استیشن تاریخ انتشار God of War را لو داد

4+

فروشگاه رسمی پلی استیشن (PlayStation Store) تاریخ انتشار بازی مورد انتظار «خدای جنگ» (God of War) را برای پلی استیشن 4 (PS4) لو داد! با اول دیالوگ همراه باشید.

در حالی که تاکنون تنها تاریخ انتشار بازی مورد انتظار God of War برای اوایل سال ۲۰۱۸ میلادی تایید شده بود، اخیرا به شکل ناخواسته تاریخ انتشار بازی لو رفت.

در رابطه با این عنوان که گفته شده است از سری محبوب «زلدا» (Zelda) برای گشت و گذار و کاوش الهام گرفته، از نمایشگاه E3 2016 تا به حال، اطلاعاتی در دست داریم و تاریخ انتشار تنها برای اوایل ۲۰۱۸ تایید شده است.

با نزدیک شدن هرچه بیشتر به اوایل ۲۰۱۸، شایعات بیشتری در رابطه با تاریخ انتشار می‌شنویم. اخیرا صفحه‌ی رسمی بازی در فروشگاه پلی استیشن، تاریخ ۲ فروردین ماه سال ۱۳۹۷ (۲۲ مارس ۲۰۱۸ میلادی)‌ را به عنوان تاریخ انتشار اعلام کرد. البته بعدا این تاریخ پاک شد و جای خود را به تاریخی نگهدارنده، برای دسامبر ۲۰۱۸ داد.

در حالی که همچنان نمی‌توان به این تاریخ استناد کرد،‌ اما فروشگاه پلی استیشن شیلی نیز همین تاریخ را در صفحه‌ی فروش بازی درج کرد. به نظر نمی‌رسد که شباهت دو تاریخ انتشار اتفاقی باشد و به نوعی باید انتشار God of War در روز ۲ فروردین را حتمی بدانیم.

مطمئنا انتشار God of War‌ طی اوایل سال جاری میلادی در جای یک انحصاری پلی استیشن 4، همان هدفی را دنبال خواهد کرد که امسال «هورایزن» (Horizon: Zero Dawn) موفق به انجام آن شد.

مطمئنا کمپانی سونی به زودی تاریخ دقیق انتشار بازی را تایید خواهد کرد. بازی God of War به زودی به شکل انحصاری راهی پلی استیشن 4 خواهد شد.

۰ پاسخ

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

2 × 1 =

با ما در ارتباط باشید

ما الان در دسترس نیستیم. اما شما می‌توانید ایمیلی برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم.

در حال فرستادن

© کپی رایت - کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه اول دیالوگ است

با مشخصات خودتان وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده‌اید؟

ایجاد حساب کاربری