بیل گیتس به عنوان بازیگر مهمان در سریال «تئوری بیگ بنگ» (Big Bang Theory) حضور می یابد

0

چه چیزی می تواند مالک مایکروسافت و میلیاردر معروف، بیل گیتس به مجموعه کمدی «تئوری بیگ بنگ» (Big Bang Theory) بیاورد؟ بیل گیتس به عنوان بازیگر مهمان در این مجموعه حضور خواهد یافت. با اول دیالوگ همراه باشید.

هیجان دیوانه وار برای شلدون (جیم پارسونز)، لئونارد (جانی گالیککی)، رائه (کونال نایار) و هوارد (سیمون هلبرگ) چگونه است؟ هیجان ها مطمئنا بالا خواهد رفت زمانیکه گیتس به عنوان ستاره مهمان در نقش خود در اپیزود ماه مارس این مجموعه کمدی حضور می یابد و هیچ سورپرایزی در کار نخواهد بود – همه بچه ها همه کار می کنند تا او را ملاقات کنند. فقط یک چیز است که می تواند در مقابل آن ها بایستد- آن فرد پنی (با بازی کیلی کوکو) است.

در این قسمت، پنی در محل کارش از گیتس پذیرایی می کند و زمانیکه پسر ها متوجه می شوند، شادمانی برای آن ها آغاز می شود به این عنوان که تلاش کنند که با کمک یکدیگر یکی از الگو های خود-یعنی بیل گیتس ملاقات کنند.

این برای نخستین بار نیست که یک نماد تکنولوژی به عنوان ستاره مهمان در این مجموعه حضور می یابد، یکی از مالکان شرکت اپل به نام استیو وازنیاک در نقش خود در یکی از اپیزود های سال 2010 این مجموعه حضور داشته است.

این سریال معروف و طولانی در تاریخ یک مارس به تلویزیون برمی گردد و اپیزود بیل گیتس بعدا در همین ماه پخش می شود.

 

منبع : TV Insider

۰ پاسخ

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شش + 2 =

با ما در ارتباط باشید

ما الان در دسترس نیستیم. اما شما می‌توانید ایمیلی برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم.

در حال فرستادن

© کپی رایت - کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه اول دیالوگ است

با مشخصات خودتان وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده‌اید؟

ایجاد حساب کاربری