ممکن است داستان فصل هشتم American Horror Story در دنیای آخرالزمانی رخ بدهد

0

طراحان سریال آنتولوژی «داستان ترسناک آمریکایی» (American Horror Story) قصد دارند در فصل بعدی، دنیای آخرالزمانی را به تصویر بکشانند. با اول دیالوگ همراه باشید.

«رایان مورفی» (Ryan Murphy)، خالق سریال «داستان ترسناک آمریکایی» (American Horror Story) از همین الان تایید کرده است که فصل بعدی این سریال پرطرفدار در زمان آینده اتفاق می افتد؛ اما زمان دقیقی از آینده را به طور روشن نگفته است.

اخیرا خبرهایی آمده است که  فصل هشتم این مجموعه، مخاطب را به سال 2032 خواهد برد و ستاره فصل اول و دوم این سری، یعنی «دیلان مک درموت» (Dylan McDermott) در این فصل بازی خواهد کرد.

با توجه به توییتی که AHS Central منتشر کرده است، گفته است که عنوان فصل هشتم این سری، «رادیواکتیو» (Radioactive) نام گرفته و داستان آن در سال 2032 در ایالت آریزونا بعد از انفجار هسته ای را شرح می دهد. علاوه بر «مک درموت»، «دنیس ا هر» (Dennis O’Hare)، «آدینا پورتر» (Adina Porter) و «ادی سیبرن» (Eddie Cibran) در این سریال حضور می یابند. مورفی مدتها پیش هم تایید کرده بود که «سارا پالسون» (Sarah Paulson) و «ایوان پیترز» (Evan Peters) و «کتی بیتس» (Kathy Bates) در فصل هشتم هم بازی می کنند.

رایان مورفی در مصاحبه با Entertainment Weekly در مورد سارا پالسون و کتی بیتس این گونه گفته است:

کتی و پالسون خیلی کارها دارند که باید با هم انجام بدهند و همراه با ایوان پیترز، سه تای آن ها شخصیت های اصلی این فصل تازه هستند.

 

مورفی هم چنین به این شایعه ای که در این توییت منتشر شده بود، اشاره کرد، در حالیکه این شایعه را به طور کامل تکذیب نکرد و در مورد آن این گونه گفت :

من این شایعه را شنیده ام؛ خب بر اساس واقعیت ها ما عنوان های زیادی برای فصل آینده در نظر داریم. این عنوان و طرح هم یک ایده جالب است. من می توانم آن را تایید را رد کنم.

یکی دیگر از مواردی که این شایعه را قوت می بخشد، این است که طرح آلودگی هسته ای می تواند منجر می شود پروتز های شدید صورت بگیرد که هم چنین این طرح می تواند به یکی از شخصیت های قبلی مورفی پی ببریم که در آن، سارا پالسون لباس دندانپزشکان را پوشیده بود.

مورفی در ادامه مصاحبه این را هم اضافه کرد :

سارا پالسون خیلی هیجان زده است که لباس دندانپزشک ها را در این سریال بر تن کند.

فصل هشتم این سریال آنتولوژی احتمالا در پاییز امسال پخش خواهد شد.

american horror story future season 8

 

منبع : Comicbook

 

 

 

۰ پاسخ

یک پاسخ بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

4 + پانزده =

با ما در ارتباط باشید

ما الان در دسترس نیستیم. اما شما می‌توانید ایمیلی برای ما ارسال کنید تا ما در اسرع وقت با شما ارتباط برقرار کنیم.

در حال فرستادن

© کپی رایت - کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه اول دیالوگ است

با مشخصات خودتان وارد شوید

یا    

مشخصات خود را فراموش کرده‌اید؟

ایجاد حساب کاربری